VÝHODY OCHRANY VOZOVEK PŘED SNĚHEM A LEDEM

Udržujte povrchy chodníků, schodišť a vozovek bez sněhu a ledu

Systémy rozpouštění sněhu a ledu pro rampy a přístupové komunikace 

Led a sníh na přístupových komunikacích nebo rampách je příčinou zpoždění, nehod a zranění. Zjistěte, jak vám sortiment řešení pro rozpouštění sněhu a ledu může pomoci těmto problémům předejít.

Důvody, proč se profesionálové ve stavebnictví po celém světě spoléhají na naši technologii rozpouštění povrchového sněhu k zajištění bezpečného přístupu během zimního období.

Systémy rozpouštění sněhu a ledu pro rampy a přístupové komunikace

Důvody, proč se profesionálové ve stavebnictví po celém světě spoléhají na naši technologii rozpouštění povrchového sněhu k zajištění bezpečného přístupu během zimního období.

Beton, písek, asfalt? Naše systémy rozpouštění povrchového sněhu a ledu jsou navrženy tak, aby poskytovaly nadprůměrný výkon i za těch nejnáročnějších provozních podmínek.

Řídicí jednotka nVent RAYCHEM VIA-DU-20 umožňuje dosáhnout až 80% úspory energie oproti standardním termostatickým řídicím jednotkám. Snímací modul řídicí jednotky měří teplotu a vlhkost země a teplotu okolního prostředí tak, aby k aktivaci docházelo pouze v případě výskytu ledu a sněhu. Standardní termostat by se již aktivoval při dané teplotě. Díky tomu systémy RAYCHEM snižují spotřebu energie a náklady.

Díky úzké spolupráci s inženýry, architekty a instalačními techniky vyvíjíme nástroje, které maximálně usnadňují vaši práci, od návrhu až po montáž, uvádění do provozu a předávku budov:
• použití on-line souboru technických nástrojů
přehledná konstrukce a specifikace
• kompletní znalostní databáze on-line
průvodci návrhem, informační listy, příručky atd. ke stažení
• obraťte se na naše inženýry
zavolejte a prodiskutujte s nimi svůj projekt, nebo si vyžádejte analýzu povrchu založenou na metodě konečných prvků „Slabheat“, která vám pomůže s výběrem topné jednotky, odstupů a hloubky

krytí standardní zárukou v délce 10 let

Profesionálové ve stavebnictví po celém světě se spoléhají na naše zkušenosti s technologií doprovodného otápění v řadě různých aplikací již více než 4 desetiletí. Systémy RAYCHEM představují standard z hlediska použitelnosti, udržitelnosti a spolehlivosti.

Ke splnění potřeb z hlediska udržitelnosti provozu moderních budov je nutné dosáhnout co nejnižší spotřeby energie. Proto se funkce řídicího systému nemůže spoléhat výhradně na teplotu okolního prostředí. K nejlepšímu možnému vyhodnocení rizika pádu sněhu je nutné brát v úvahu rovněž vlhkost. To je přesně způsob, jakým pracuje systém rozpouštění ledu RAYCHEM.

Potřebujete ochranu vozovek před sněhem a ledem?

Adresa

Železná 253/20
460 01 Liberec

Telefon: +420 485 107 054
Mobil: +420 603 864 909
Fax: +420 485 107 059

E-mail: info@inteligentnitopeni.cz

IČ: 61533521
DIČ: CZ6810041040


pondělí • 7.30 - 16.00 hodin
úterý • 7.30 - 16.00 hodin
středa • 7.30 - 16.00 hodin
čtvrtek • 7.30 - 16.00 hodin
pátek • 7.30 - 16.00 hodin
(po předchozí dohodě i v jiný čas)

Kontakty

Majitel: Jiří Tetour
mobil: +420 603 864 909
e-mail: jiri.tetour@vetra-ts.cz

Obchodně-technické oddělení:
Vlasta Červinková
mobil: +420 604 260 178
e-mail:
vlasta.cervinkova@vetra-ts.cz

E-mail: info@inteligentnitopeni.cz